Alabanda Uçak Bileti

Alabanda ayrıcalıkları ile yurt içi ve yurt dışında güvenle uçun!

39 yıldır IATA üyesi olan Alabanda, 30 deneyimli bilet bölümündeki personeli ile yurt içi ve yurt dışında sağlıklı ve güvenli uçuşlarınız için 7/24/”365 Gün” hizmet vermektedir.

“Üzerinde güneş batmayan acente” mottomuzu Ankara Esenboğa Havalimanı ofisimiz ile güçlendirdik. Esenboğa Havalimanı ofisimizde biletleme hizmeti 365 gün 24 saat kesintisiz devam ediyor!

Alabanda, Türkiye’nin iç ve dış hatları bir arada olan ve  yolcu trafiği açısından ülkemizin en büyük dördüncü havalimanı sayılan Esenboğa Havalimanı’nda açılan “İlk” kurumsal bilet acentesidir.

Alabanda’nın uçak bileti satış rakamları, ciro ve başarı açısından her zaman en üst seviyelerde yer alır. Yurt içi ve yurt dışı bilet satışında uzun yıllardır Ankara’da ilk sırada olan firmamız, Türkiye’de de ilk 3‘te yer almaktadır.

Hızlı ve güvenilir bir seyahat deneyimi için Alabanda olarak her zaman yanınızdayız! Bilet işlemleriniz için bize buradan ulaşabilirsiniz.

 • Yedek takibi
 • Koltuk seçimi
 • Opsiyon takibi
 • Tüm taleplere hızlı yanıt
 • Kuruma özel telefon hattı
 • Kuruma özel seyahat danışmanı
 • Kamu mili işlenmesi ve harcanması
 • Kuruma özel hava yolu aidiyet programlarının takibi
 • Konusunda uzman ekip ile en uygun ve en az aktarmalı parkurlar
 • KVKK kurallarına uygun şekilde alınan yolcuya özel bilgileri ile hızlı rezervasyon
 • Hava yolları ile yapılan özel anlaşmalar sayesinde kuruma özel promosyon fiyatlar
 • TAV LoungeMe ile yapılan anlaşma sayesinde tüm dünyada havalimanlarında lounge hizmeti
 • Rezervasyon sonrasında da fiyat araştırmasına devam edilerek fiyat düşürme çalışmaları
Alabanda IATA'nın en eski üyelerndendir

Kesintisiz hizmet ve en uygun fiyatlarla dünyanın her yerine güvenle uçun!

Alabanda, uçak bileti hizmet alanlarında Türkiye sıralamalarında ciro ve başarı olarak her zaman en üst seviyelerde yer almaktadır. Türkiye’nin önemli hava yolu şirketlerinin yurt içi ve yurt dışı bilet satışlarında uzun yıllardır Ankara birincisi olan kurumumuz, Türkiye’de de ilk 10’da yer almaktadır.

Konusunda uzmanlaşmış, yeterli eğitime ve donanıma sahip bir kadro gereklidir, ki Alabanda bu konuda sektörünün en önde gelen kadrosuna sahiptir. 80 kişilik kadrosu ile servis hızını sürekli kılabilen ender şirketlerden olan kurumumuz, tüm müşterilere aynı hızda hizmet verebilecek büyüklüktedir.

Tüm dünya ülkelerine Alabanda ayrıcalıkları ile uçun!

Acentemiz, yurt içinde ve yurt dışında tüm hava yollarının biletlerini düzenleyebilirken, siz değerli yolcularımızdan hava yolu standart hizmet bedelleri dışında ek bir hizmet bedeli talep etmemektedir. Ayrıca koltuk rezervasyonlarınızın yapılması, hava yolları corporate üyeliklerinizin işlenmesi ve takibi, mil kart numaralarının biletlerinize işlenmesi, rezervasyon takibi ve bu takip sırasında düşük ücretli sınıfta yer bulabilme konusundaki gayretimiz üst düzeydedir.

Teknolojik gelişmeleri izleyip uyarlayabilen güçlü bir teknik altyapıya sahip olmak kurum prensiplerimiz arasında ilk sıralardadır. Çalışmakta olduğumuz “global dağıtım sistemi”, almış olduğumuz yazılım desteğimizin yolcularımızın ihtiyaçlarına göre uyarlanarak ortaya çıkan “bize has” yazılım, bağlı bulunduğumuz uluslararası ağ kanalı ile ulaştığımız teknolojik imkanlar ve sürekli uyguladığımız şirket içi eğitim sayesinde Alabanda teknoloji konusunda da sektöründe liderdir.

Başta hava yolu şirketleri olmak üzere tüm tedarikçilerle var olan iyi ilişkilerimiz, müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamamızı sağlamakta ve olası aksaklıkların hızla çözümlenmesini mümkün kılmaktadır. İnsani ilişkilerin önemi elbette ki çok büyüktür. Ancak, tedarikçilerimizle yaptığımız çalışmaların finansal garantisini sağlayan “teminat mektuplarımızın” büyüklüğü de aracılık yaptığımız servisleri yeterLi çapta ve hızda vermemize imkân sağlamaktadır.

7/24/”365 Gün” Kesintisiz Hizmet!

Sektörde her zaman ilklere imza atan Alabanda, “Üzerinde güneş batmayan acente” mottosunu Esenboğa Havalimanı ofisi ile perçinlemektedir. Yılın her günü 7/24/”365 Gün” verdiğimiz hizmeti mesai saatleri dışında havalimanı ofisimizden yöneterek hizmetimizi daha da kusursuzlaştırıyoruz.

Türkiye’nin en büyük seyahat yönetim şirketlerinden olan Alabanda, Ankara Esenboğa Havalimanı ofisi ile genişlettiği kadrosu sayesinde her zamankinden daha dinamik ve daha hızlı hizmet vermeyi hedefliyor.