Hakkımızda

Mesa Şirketler Topluluğu ve A. Refik Kutluer ortaklığı ile, 1985 yılında faaliyetine başlayan Alabanda Turizm A.Ş., toplantı ve etkinlik yönetimi, uçak bileti, yurt içi ve yurt dışı otel/tur, taşımacılık ve vize danışmanlığı departmanlarında çalışan 90 kişilik uzman kadrosu ile turizm ve organizasyon sektörlerindeki önemli işlevini 35 yıldır aynı kalite anlayışı ile sürdürmektedir.

IATA, UFTAA, ICTA üyesi, TÜRSAB A grubu acentesi olan ve uzmanlığı müşterileri tarafından onaylanan Türkiye’nin önde gelen seyahat yönetim şirketlerinden Alabanda,  müşterilerinin konforlu ve güvenli seyahatleri ve organizasyonları için hizmet sunmaya devam etmektedir.

Vizyon

Turizm sektöründe öncü firma olmaya devam etmek ve  müşterilerinin seyahat ve etkinlik organizasyonlarını en mükemmel hale getirebilmektir.

Misyon

Sektörün öncü seyahat yönetim şirketi olarak; müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak, onların beklentilerinin hep bir adım önünde olmak, güvenilirliğinin yanında yenilikçi anlayışından taviz vermeyen, turizmin farklı alanlarında vereceği hizmetlerini müşterilerine en hızlı ve etkin şekilde ulaştıran ancak bunu yaparken ahlaki değerlerinden ödün vermeyen ve  müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan firma olmaktır.