Genel Bakış

MESA Holding ve A. Refik KUTLUER ortaklığı olarak 1985 yılında faaliyete başlayan Alabanda Turizm A.Ş. Türkiye’nin önde gelen seyahat yönetim şirketlerindendir. Toplantı ve etkinlik yönetimi, uçak bileti satışı, yurtiçi ve yurt dışı otel-tur satışı, vize danışmanlığı ve taşımacılık hizmetleri veren şirketimiz uzman kadrosu ile 35 yıldır vazgeçmediği kalite anlayışını hala ilk günkü gibi sürdürmektedir. IATA, UFTAA ve ICTA üyesi ve TÜRSAB A grubu acentesi olan Alabanda müşterileriyle güvene dayalı ilişkisini günümüze kadar yara almadan getirme başarısını göstermiştir.

TUI, Lufthansa City Center gibi konusunda dünya lideri uluslararası firmalarla yaptığı anlaşmalarla Türkiye’de sektörün öncüsü olmayı başarmıştır.

Türkiye’de sayısız etkinlik organizasyonu yapan Alabanda bu tecrübesi ile yurt dışında kongre organizasyonu yapan ilk Türk şirketi olmuştur.

Türkiye genelinde uçak bilet satış sıralamalarında ilk 10’da yer alan şirketimiz, Ankara satış sıralamasında yıllardır 1. konumdadır.

Vizyon

Turizm sektöründe öncü firma anlayışımızla müşterilerimizin beklentilerinin hep bir adım önünde olmak ve onlara farklı formatlarda vereceğimiz hizmetlerimizle seyahat ve etkinlik organizasyonlarını en mükemmel hale getirebilmektir.

Misyon

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak, güvenilirliğinin yanında yenilikçilik anlayışından taviz vermeyen, hizmetlerini müşterilerine en hızlı ve etkin şekilde ulaştıran ancak bunu yaparken ahlaki değerlerinden ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan sektörün öncü seyahat yönetim şirketi olmaktır.