Alabanda Gemi Turları

Hem denizde hem karada olmanın keyfini yaşayacağınız gemi turları ile mavi yolculuklara çıkmaya ne dersiniz?

Konforlu ve güvenli tatil anlayışı ile kruvaziyer turları, tatil trendleri arasında ilk sıralarda yer alır. Gemi turları, hayal ettiğiniz bir kaç tatilin bir arada sunulmuş hali gibidir. 5 yıldızlı lüks bir tatil köyü kadar geniş aktivite seçenekleri sunar. Akdeniz, Baltık, Fiyortlar, Karayipler, Güney Amerika, Alaska ve Yunan Adaları popüler gemi turları arasındadır. 

Hayallerinize en yakın olanı seçmek ve daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Dünyanın en büyük kruvaziyer şirketlerinden olan; Royal Caribbean, Princess, Carnival, Holland America, Costa, MSC, Cunard, Ocenia, Seabourn, Crystal, Norwegian Cruise gibi gemiler ile doğrudan bağlantı imkanı.

Fark Yaratan Hizmetlerimiz

  • Profesyonel hizmet
  • Kişiye özel seyahat danışmanı
  • Seyahat süresince satın alınan hizmet konusunda destek güvencesi
  • Yurtdışındaki acenta iş birlikleri ile anında çözüm odaklı hizmet anlayışı
  • Her an ulaşılabilir seyahat yönetim şirketi olma özellikleri ile %100 müşteri memnuniyet hedefi

Gemi turları esnek tarih aralıklarını, bütçenize uygun ekonomik fiyat seçeneklerini ve hayalinizdeki tatil için birden fazla aktivite anlayışını bir arada sunar. Her yaş grubuna hitap etmesi ve herkes için bir tatilden beklenenden daha fazlasını içinde barındırması ile gemi turları, dünya çapında en popüler tatil seçeneklerinden biridir.

Dilerseniz 7/24/365 hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir, rezervasyon işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz..

Alabanda Gemi Turları
Cruise Tatili

Rezervasyon Talep Formu