Tren Bileti

Bir tatil deneyimi sunmanın yanı sıra, sizi eşsiz bir maceraya davet eden yeni nesil tatil anlayışı!

Tren turları uzun yolculuklar, görülmemiş rotalar, birden fazla şehir üzerinden geçerken sunduğu büyüleyici yol manzaraları ile size farklı bir tatil ruhu yaşatır.

Keşfetmenin sonu yokken, sizi yeni bir macera için tren turlarını denemeye davet ediyoruz. En lüks trenlerden, daha cesur ve zorlu rotalardan geçen trenlere kadar yaz-kış mevsim farkı olmaksızın hayallerinizin ötesindeki tatili yaşama fırsatı.

Dünyanın en iyi, en cazip tren turları rotaları; The Ghan (Avustralya), Glacierexpress (İsviçre), Trans Sibirya Ekspresi (Rusya), Flam Demiryolu (Norveç),  TranzAlpine (Yeni Zelanda), The Jacobite (İskoçya UK), Rocky Mountaineer (Kanada) ile ülkemizdeki en popüler tren turu Doğu Ekspresi (Kars Türkiye) ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi için bize 7/24/365 kesintisiz ulaşabilirsiniz.

Fark Yaratan Hizmetlerimiz

  • En iyi rota seçimi
  • Kişiye özel seyahat danışmanı
  • Tüm taleplere hızlı yanıt ile zamandan tasarruf
  • Yüzlerce farklı seçenek ile hayallerinize en yakın tatil imkanı
  • 36 yıllık deneyim ile en iyi rotalar için en iyi alternatifler

Tatiliniz kadar tatil yolculuğunuz da başlı başına bir macera, bir keşif. Bu keşfi mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Hayallerinizdeki rotayı çizin, sizin için en güzel macerayı birlikte planlayalım. Daha fazla bilgi için lütfen arayınız.

Rezervasyon Talep Formu