Karavan Tatili Alabanda

Karavan Kiralama Hizmetimiz ile Yeni Bir Deneyime Hazır mısınız?

Alabanda, tatil departmanına eklediği yeni hizmeti karavan kiralama ile yolları ev konforuna dönüştürüyor! Farklı bir tatil deneyimi yaşamak isteyenler için en iyi alternatiflerden olan karavan seyahatini Alabanda ayrıcalıkları ile deneyimleyebilirsiniz. Hijyenik koşullarda, tüm gerekli tedbirlerin alındığı premium karavan kiralama hizmetleri sunan Alabanda, yolculuk yaparken özgürlüğün tadını çıkarmanın, doğayla bütünleşmenin, yolda olmayı keyifli hale getirmenin nasıl bir his olduğunu deneyimlemenizi sağlıyor.

Özellikle kalabalık şehir hayatından uzak, doğa ile iç içe tatil yapmak isteyenlerin tercih edebileceği en iyi alternatiflerden biri olan karavan tatili için ülkemizin coğrafi yapısı oldukça uygundur. Her mevsim seyahat etmeye uygun olan karavan tatili ile eğlence, konfor ve yeni nesil camping alanlarının sunduğu premium hizmetler ile unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Karavan Kiralama hizmetimiz için lütfen tıklayınız.

Fark Yaratan Hizmetlerimiz

  • Hızlı ve güvenli hizmet
  • En uygun fiyatlarla ev konforunda doğa tatili
  • Tercihlerinize göre özel olarak hazırlanmış programlar
  • 38 yıllık tecrübemizle yurt içi ve yurt dışında profesyonel hizmet
  • Filtreleme özelliği ile bütçenize ve isteklerinize uygun en iyi hizmet​
  • 7/24/"365 Gün" ulaşılabilen bir seyahat yönetim şirketi olma özelliği ile %100 müşteri memnuniyeti hedefi

Karavan Çeşitleri

Karavan kiralama hizmetimizde; en çok tercih edilen karavan tiplerinden motokaravan, çekme karavan ve offroad karavanlar yer almaktadır.

Motokaravan Özellikleri

● Araç Kliması ● Dizel ● Manuel ● 3+1 Kişilk  ● Ocak  ● Geri Görüş Kamerası ● Tavan Kliması

Motokaravanlar içerisine yatak, tuvalet/banyo, mutfak gibi yaşam modülleri eklenerek dönüştürülmüştür. Çekiş sağlayacak herhangi bir araca ihtiyacı olmaz. 2–4 kişilik seyahatler için uygundur. Ulaşım ve konaklamanın tek bir araç ile yapılmasına olanak sağlarken, konfordan ödün vermez.

Çekmekaravan Özellikleri

● Alko Şasi ● 4 Kişilik ● Gazlı Ocak ● 12V Buzdolabı ● Kasetli WC ● Güneş Enerjisi Sistemi

Çekmekaravan, büyük araçların çekişine uygundur. Bu sebeple çekme karavan tercih etmeniz durumunda karavanın bağlanacağı araç da, çekme karavan ile birlikte kiralanır. 2-6 kişi arası kapasiteye sahip olan, yatak, tuvalet/banyo, mutfak gibi yaşam modüllerinin bulunduğu bir karavan modelidir. Hafifliği ve kompakt yapısı ile hiçbir sürüş zorluğu yaşamadan kullanabileceğiniz gibi, kendisinden ayrılabilen ayrı bir araç sayesinde ise size tatillerinizde daha fazla hareket imkanı sağlar.

cekme-karavan-tatili

Offroad Karavan

● Dizel  ● Offroad  ● 4X4  ● Otomatik  ● 3+1 Kişilik ● Geri Görüş Kamerası

Şık tasarıma sahip olan ve üstün özellikleri ile dikkat çeken Offroad Karavan, tüm iklim ve arazi şartlarına uygun tasarıma sahip 4×4 otomatik şanzımana sahiptir. Dış görünüşünün yanı sıra, iç tasarımı ile de göz dolduran Offroad Karavan, duş çadırı, mutfak, tavan çadırı, led içi aydınlatma, ocak, yemek masası, pencereli açılabilir Pop-up sistemi, su tankı ve taş koruması, sineklik ve oltalık gibi birçok envantere sahiptir. Soğuk kış aylarında sıcak bir ortam oluşturabilmeniz adına Offroad karavanımızda iç ısıtma mevcuttur.

Mutfak bölümünde ise gazlı ocak sistemi ile kolay kullanım sağlayabilirsiniz. 3-4 kişinin rahatlıkla konaklayabileceği Offroad karavan, doğayla iç içe olmanızı sağlayan panoramik cam bölmeleri ve açılabilir Pop-up sistemi ile konforunuzu üst seviyelere taşıyacak.

Tatil için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip olan Offroad karavan ile doğa ile iç içe güzel bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Günlük yaşam ve iş hayatının stresi ve yoğunluğundan uzaklaşarak doğanın huzuruna kendinizi Offroad Karavan farkı ile bırakabilirsiniz.

Offroad karavanlar, şehir içi rahat kullanımı ve park sorununu ortadan kaldıran yapısı ile kullanım rahatlığı sunmaktadır. Bütün parçaları ile keyifli bir tatil sunacak olan Offroad karavan, sizlerin kamp ve spor deneyiminizi eşsiz bir noktaya taşıyacaktır.