Dünyanın her yerine tRen ile yolculuk!

Konfordan ödün vermeden farklı bir seyahat deneyimi yaşamak istiyorsanız, tren yolculuğunu denemenizi tavsiye ederiz!

Ülkemizden dünyanın pek çok noktasına uluslararası demiryolu ulaşım hizmeti sunulmaktadır. Tren bileti departmanımız ile seyahat etmek istediğiniz ülke ve gideceğiniz bölgeye en yakın tren istasyonu bilgisine ulaşabilirsiniz. 

Kurumumuz yurt içi ve yurt dışı tren bileti satış birimi ile iş gezileri, tatil amaçlı geziler, aktarma yolculukları, yeni yerleri görmek isteyen gezginler veya eğitim amaçlı ülke veya şehir değiştirecek kişiler için 7/24/365 kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Tren yolculuğu, her bütçeye hitap etmesi ile en çok tercih edilen ulaşım kanallarından biridir. Yolculuğunuz esnasında asıl gideceğiniz ülke veya şehre doğru seyahat ederken, aynı zamanda daha önce hiç görmediğiniz yerleri görebilir,  yolculuğunuzu daha keyifli hale getirebilirsiniz. 

Avrupa ülkeleri ile coğrafi konum olarak bu kadar yakın olan ülkemiz için demiryolu ulaşımı, özellikle daha uygun bütçe ile seyahat etmek isteyen kişilerin ilk tercihlerinden biridir. 

Farklı fiyat alternatifleri ve geniş rota seçenekleri ile tren bileti departmanımızı arayarak seyahat danışmanınızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda dünyanın en iyi ve en etkileyici tren rotaları için tren turları sayfamızı ziyaret edebilir, tatil planınıza büyüleyici yol manzaralarını da dahil edebilirsiniz. 

Fark Yaratan Hizmetlerimiz

  • En iyi rota seçimi
  • Kişiye özel seyahat danışmanı
  • 36 yıllık deneyim ile en iyi alternatifler
  • Her bütçeye uygun binlerce farklı seçenek
Tren Bileti