alabanda-takdirlerimiz

Yurt içinde ve yurt dışında büyük başarılara imza atmış etkinlikleri organize eden kurumumuz, dünya çapındaki önemli isimlerden sayısız takdir toplamıştır.

“Londra Royal Society’deki ilk konferansın üstün başarısının ardından, İstanbul’daki Yardımcı Üreme Tekniklerine Etik, Bilimsel, ve Ahlaki Yaklaşımlar 2. Uluslararası Konferansı’nın mükemmelliğini unutmayacağım. Her iki toplantının organizasyonunda göstermiş oldukları yüksek performanstan dolayı Refik Kutluer ve ekibine minnettarız.”
Robert G. Edwards, Editor of RBM Online
(“Tüp bebek” uygulamasını bulan bilim adamı)
2006

“Müthiş bir toplantı… Alanında harika bir toplantıydı. Dünya standartlarında bir toplantı organizasyonu yaptınız. Eş başkan olarak hizmet vermek benim için büyük onurdu. Antalya’daki harika konukseverliğiniz ve nefis sempozyum için minnettarlığımı bilmenizi isterim. Katıldığım en iyi toplantılardan biriydi. Mükemmel toplantı için tebrikler…”
Albert L. Rhoton, Jr., M.D.
Profesor ve Başkan Emeritus
Beyin ve Sinir Cerrahisi Departmanı, Florida Universitesi
2006

“3. Uluslararası Mikronörocerrahi Anatomi Sempozyumu’nun büyük başarısından dolayı tebrikler. Toplantının organizasyonundan çok etkilendim ve bu toplantının büyük başarısı gayretlerinizin ve harika ekibinizin çalışmalarının sonucudur. ”
Toshio Matsushima, M.D.
Beyin ve Sinir Cerrahisi Departmanı, Saga Universitesi
2006

“Çok başarılı bir toplantıydı, teşekkürler…”
James Watson
(DNA Molekülü’nü keşfeden bilim adamı)
2005

“Uluslararası Organizasyon Komitesi adına, yapmış oldukları çarpıcı organizasyondan dolayı Alabanda’ya en derin teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Bu sempozyum, öncekiler içinde en iyisi olarak, katılımcılar tarafından asla unutulmayacak bir toplantı oldu. Hiç kuşku yok ki Alabanda gelişmiş bilimlerin uluslararası konferans organizasyonlarında en iyi tercihlerden biridir.”
Profesor Yury Verlinsky & Profesor Anver Kuliev
Uluslararası Preimplantasyon Genetik Tanı Derneği, Chicago IL, U.S.A
2005

“Hizmet İçi Eğitim Programlarımızın, ihale şartlarının tamamını uygulayarak başarıyla gerçekleştirilmesinde göstermiş olduğunuz gayret, üstün hizmet anlayışınız ve personelimize yaşattığınız konukseverlik için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.”
Güldal Akşit
Devlet Bakanı
2004 

“Antalya’daki 3. Uluslararası Preimplantasyon Genetik Konferansı için en derin teşekkürlerimi ve mükemmel organizasyon için takdirlerimi sunmak istiyorum. Her şey kesinlikle mükemmel organize edilmişti, ekibiniz çok arkadaşça ve yardımcıydı ve bu yüzden güzel ülkenizi ziyaret etmek isteyen tüm tanıdıklarıma  şirketinizi önereceğim.”
Profesor Milan Macek
Motol Universitesi, Çek Cumhuriyeti
2003

“Alabanda Kongre ve Toplantı Organizasyonları çalışanlarına, 27-30 Eylül 2001 tarihlerinde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı başkanlığında, Kapadokya’da başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş olan “2. Uluslararası Adolesan ve Sorunları Kongresi” hazırlık ve organizasyonu esnasında gösterdikleri performanstan ötürü teşekkür ederiz.”
Profesor Hakan Şatıroğlu
A.Ü Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum A.D
2001

“Türkiye Müteahhitler Birliği’nin İzmir’de düzenlediği UEPC toplantılarının organizasyonu için ALABANDA ile çalışmaktan büyük memnuniyet duyduğumu ifade etmek isterim. Organizasyon hazırlık çalışmalarında ve toplantı tarihlerinde deneyimli ve çalışkan kadrosu ile Birliğimize büyük destek olan ALABANDA çalışanlarına teşekkür ederim.”
K. Yılmaz Gürer
Türkiye Müteahhitler Birliği
2001 

“Bu organizasyon, 28 yıldan beri tüm dünyada yapılanların kesinlikle en iyisiydi. Teşekkürler.”
Dr. Herald Renate
Uluslararası Pediatrik Nöroşirürji Derneği Başkanı
2000

“Harika bir toplantı organizasyonu ve sıcak konukseverliğinize çok teşekkür ederim. Gerçekten müthiş bir deneyimdi. Bizler, Hint beyin cerrahları olarak, sizi de güzel ülkemize davet ediyoruz…”
Dr. Chidambaram Balasubramaniam
Pediatrik Beyin Cerrahı
2000

“Bu harika ve inanılmaz ISPN toplantısında göstermiş olduğunuz gayret ve konukseverliğe olan minnettarlığımı sunmama kelimeler yetmiyor. TEBRİKLER!!! Milyonlarca teşekkür…”
Cheryl A. Muszynski
Wisconsin Çocuk Hastanesi
2000

“Istanbul Hyatt Regency otelinde düzenlenmiş olan, Alabanda ailesinin katkılarıyla başarılı sonuçlara ulaşan “Cinsel İşlev Bozuklukları 1. Avrupa Konvansiyonu” organizasyonu öncesi ve sonrasında gerçekleştirdiğiniz özverili ve profesyonel çalışmalarınızdan ötürü teşekkürlerimi sunarım.”
Dr. Mehmet Sungur
Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği Başkanı
2000

“Istanbul Swissotel The Bosphorus’da düzenlemiş olduğumuz “28. Uluslararası Pediatrik Nöroşirürji Kongresi” sırasında ve sonrasında aldığımız tepkiler ve mesajlar doğrultusunda olağanüstü başarılı olmuştur. Kongre sonrasında aldığımız e-posta ve fakslarda bugüne kadar yapılmış olan ISPN kongrelerinin sosyal, bilimsel ve teknik açılardan en başarılısı olduğunun belirtilmesi ayrıca gurur ve onur kaynağı olmuştur. Bu kongrenin gerek iki yıl öncesinde başlayan hazırlık döneminde düzenli ve disiplinli çalışmaları ile, gerekse kongre döneminde gösterdikleri özverili ve inanılmaz çabaları dolayısıyla tüm ALABANDA çalışanlarına teşekkürlerimi ve kutlamalarımı iletmek istiyorum. Bundan sonraki çalışmalarınızda da başarılarınızı sürdüreceğinize yürekten inanıyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.”
Profesor Saffet Mutluer
ISPN 2000 Kongre Başkanı

“Antalya’da gerçekleştirdiğimiz I. Uluslararası TME Sempozyumu organizasyonunda göstermiş olduğunuz olağanüstü gayret ve titiz çalışmalarınız toplantımızın başarısına yansımıştır. Bu değerli katkılarınız için tüm ekibinize teşekkür eder, saygılar sunarım.”
Profesor Mirzen Arat
Ankara Ortodonti Derneği Başkanı
1999