alabanda-ozel-tahsis-hizmeti

Yüksek güvenlikli son model özel tahsis araç filomuz ile güvenliğiniz kadar konforunuzu da önemsiyor, yolculuğunuzu keyifli hale getiriyoruz.

Güvenliğiniz kadar konforunuzu da önemsiyor, yüksek güvenlikli ve son model tahsisli araç filomuzla yolculuğunuzu keyifli hale getirmeyi hedefliyoruz. Taşımacılık sektöründe deneyimli, bilgili ve eğitimli profesyonel sürücüler ve operasyon ekibi ile çalışmaktayız.

Amacımız, müşterilerimize taleplerine göre en uygun araç tipi, fiyat seçenekleri ve kişiye özel seyahat imkanları ile en iyi hizmeti sunmaktır.

Özel tahsis araç sitemi ile bulunduğu lokasyonu iyi bilen, profesyonel sürücü olma konusunda tam donanımlı ve güler yüzlü profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Bu deneyimi yaşamak ve hizmetimizin ayrıcalıklarından faydalanmak için bize ulaşın.

Fark Yaratan Hizmetlerimiz

  • Araç içi özel ikramlar
  • 7/24/"365 Gün" Operasyon hattı ve araç takibi
  • Profesyonel ve deneyimli sürücü kadrosu
  • Yüksek güvenlikli ve son model araç filosu
  • Tüm araçların her seyahat sonrasında profesyonel olarak dezenfekte işleminden geçmesi

Turizm taşımacılığı konusunda D2 taşımacılık belgesi başta olmak üzere, tüm yeterlilik belgelerine sahip olan Alabanda, 7/24/”365 Gün” kesintisiz hizmet vererek her an ulaşılabilir bir kurum olmayı amaçlamaktadır. Kurumumuz, yolcularının farklı ihtiyaçlarına yönelik farklılaştırılmış çözümleri ile dakik ve güvenli seyahatin konforunu hizmetine sunmaktadır.