THY ile "Erasmus+ Programı Seyahat Hizmetleri" iş birliğimizi duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz!

30 yıldır Milli Eğitim Bakanlığı’nın yetkili acentesi olan Alabanda Turizm olarak, uzun yıllara dayanan tecrübemizi şimdi Erasmus+ Programı kapsamında anlaşmalı AB ülkelerinde eğitim görmek isteyen kişilerle (genç, yetişkin, öğrenci, öğretmen, idari ve yönetici personeller dahil olmak üzere) paylaşıyoruz.

80 kişilik ekibimiz ile 7/24/”365 Gün” hizmet veren kurumumuz, 2024 yılı itibari ile Erasmus+ Programı biletlerinin satışı ile ilgili işlemlere başlamıştır. Konusunda uzman ekibimizle programa katılan kişiler, en avantajlı biletlere Alabanda farkı ile ulaşacak ve en iyi hizmeti alacaklardır.

Konu ile ilgili detaylı bilgi ve tüm taleplerinizi aşağıdaki irtibat bilgilerine ulaştırabilirsiniz.

+90 312 440 56 00

Erasmus+ Nedir?

Erasmus+, 2021-2027 döneminde uygulanan Avrupa Birliği’nin eğitim, gençlik ve spor alanlarını içeren bir hibe programıdır. Bu program, kişilere yaş ve eğitim geçmişlerine bakılmaksızın yeni beceriler kazandırmayı, kişisel gelişimlerini güçlendirmeyi ve istihdam olanaklarını artırmayı hedeflemektedir. Erasmus+ Programı’nın 2021-2027 dönemi için ayrılan bütçe, tüm Avrupa’da 28,4 Milyar Avro’dur. Bu programın desteklediği faaliyetler, temel olarak 3 Ana Eylem (Key Action, KA) ve 1 Özel Eylem altında gruplandırılmıştır.

Erasmus+ Seyahat Hizmetleri Dikkat Edilecek Hususlar