Toplantı ve Etkinlik Yönetimi

Profesör Robert G. Edwards
Albert L. Rhoton, Jr., M.D
James Watson
Profesör Yury Verlinsky & Profesör Anver Kuliev
Güldal Akşit
Dr. Herald Rekate

"Londra Royal Society'deki ilk konferansın üstün başarısının ardından, İstanbul'daki Yardımcı Üreme Tekniklerine Etik, Bilimsel, ve Ahlaki Yaklaşımlar 2. Uluslararası Konferansı'nın mükemmelliğini unutmayacağım. Her iki toplantının organizasyonunda göstermiş oldukları yüksek performanstan dolayı Refik Kutluer ve ekibine minnettarız."

Profesör Robert G. Edwards

Editor of RBM Online  ("tüp bebek" uygulamasının bulucusu)

Müthiş bir toplantı alanında, harika bir toplantıydı. Dünya standartlarında bir toplantı organizasyonu yaptınız. Eş başkan olarak hizmet vermek benim için büyük onurdu. Antalya'daki harika konukseverliğiniz ve nefis sempozyum için minnettarlığımı bilmenizi isterim. Katıldığım en iyi toplantılardan biriydi. Mükemmel toplantı için tebrikler...

Albert L. Rhoton, Jr., M.D.

Profesör ve Başkan Emeritus,

Beyin ve Sinir Cerrahisi Departmanı, Florida Üniversitesi

"Çok başarılı bir toplantıydı, teşekkürler..."

James Watson

(DNA Molekülü'nün bulucusu)

"Uluslararası Organizasyon Komitesi adına, yapmış oldukları çarpıcı organizasyondan dolayı Alabanda'ya en derin teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Bu sempozyum, öncekiler içinde en iyisi olarak, katılımcılar tarafından asla unutulmayacak bir toplantı oldu. Hiç kuşku yok ki Alabanda gelişmiş bilimlerin uluslararası konferans organizasyonlarında en iyi tercihlerden biridir. "

Profesör Yury Verlinsky & Profesör Anver Kuliev

Uluslararası Preimplantasyon Genetik Tanı Derneği, Chicago IL, U.S.A

"Hizmet İçi Eğitim Programlarımızın, ihale şartlarının tamamını uygulayarak başarıyla gerçekleştirilmesinde göstermiş olduğunuz gayret, üstün hizmet anlayışınız ve personelimize yaşattığınız konukseverlik için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim."

Güldal Akşit,

Devlet Bakanı

"Bu organizasyon, 28 yıldan beri tüm dünyada yapılanların kesinlikle en iyisiydi.

Teşekkürler."

Dr. Herald Rekate,

Uluslararası Pediatrik Nöroşirürji Derneği Başkanı