Alabanda Resort Oteller

Konfor, eğlence ve lezzet bir arada! Hayalinizdeki tatile daha az ödemek için Alabanda’yı tercih edin.

Resort oteller bir tatilden beklenen her şeyi ve daha fazlasını bir arada sunar. Şehirden uzakta, masmavi sularla doğanın birleştiği noktada, huzurun içinde olmanın hazzını yaşayarak gündelik hayatın stresinden uzaklaşabilirsiniz. Sporunuza ara vermeden geniş bir alan üzerinde, kişiye özel ilgi alanlarınıza vakit ayırmaya devam edebilir, çocuklarınızla büyülü bir dünyanın içinde aktivite ve eğlence dolu stresten uzak bir tatil yaşayabilirsiniz. Konforu, sınırsız eğlence anlayışı, dinlendirici spa ve masaj hizmetleri, sınırsız yeme içme imkanı ve daha fazlası ile resort oteller herkes için  bir tatilden daha fazlası!

Alabanda Turizm olarak, taleplerinize en uygun seçenekleri sunmak için bir telefon uzağınızdayız. Detaylı bilgi için dilerseniz bize çağrı merkezimiz ya da canlı destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Fark Yaratan Hizmetlerimiz

  • Kişiye özel seyahat danışmanı
  • 36 yıllık deneyim ile profesyonel hizmet
  • Seyahat süresince satın alınan hizmet konusunda destek güvencesi
  • Yurt dışındaki acente iş birlikleri ile anında çözüm odaklı hizmet anlayışı
  • Her an ulaşılabilir seyahat yönetim şirketi olma özellikleri ile %100 müşteri memnuniyet hedefi

Büyük tesisler üzerine kurulu, birden fazla eğlence konsepti ve özellikle çocuklu aileler için en ideal seçeneklerden biri olan resort oteller ile konfor, eğlence ve güvenilir tatil imkanı bir arada!

Çocuklar için gün boyu eğlence ve aktivite, yeni arkadaşlar ile sosyalleşme, tatil süresince yeni kurslara katılarak becerilerini geliştirme ve daha fazlası için en iyi tatil seçeneklerinden biri, şüphesiz resort otellerde tatil yapmaktır.

Dünya mutfağından eşsiz lezzetler, yüzlerce aktivite ve kurs, dinlendirici spa, masaj ve termal havuzlar, çocuklara özel oyun kulüpleri ile stresten uzak eğlenceli tatil için resort oteller bu yılın yine en popüler alternatiflerinden biri olacak. Siz de erken rezervasyon seçeneklerimiz ve anlaşmalı olduğumuz otellerde indirimli konaklama imkanları için lütfen arayın.

Rezervasyon Talep Formu