Haber

ŞEHİRLERARASI ÖZEL TRANSFER HİZMETİ

Değerli müşterilerimiz,

Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında azalan uçak seferleri nedeni ile siz değerli müşterilerimizin ikamet ettiği şehirlerden, uçuş planlanamaması durumu ile çoğu kez karşılaşmaktayız.

Bu sebeple gerek şoförlü araçlarımız, gerekse araçlarımızı kiralamanız şeklinde mevcut şehrinizden uçuşunuzun kalkış yapılacağı havalimanına ulaşımınızı sağlamaktayız.

Güncel durumda, 24 şehrimiz için seyahat yasağı devam etmektedir.

Yasağın devam ettiği şehirlerde ikamet eden müşterilerimizin, farklı şehirlerden olan uçuşları ve diğer sebepler ile şehirler arası ulaşımları için seyahat izin belgesi alması gerekmektedir. (E-devlet veya 199 nolu çağrı merkezi den alınabilmektedir.) Kara yolu ulaşımlarında sizlere destek olabilmemiz için izin belgesi alınırken; size tahsis edilecek araç sürücüsü ve kimlik bilgileri ile beraber refakatçi olarak bildirmeniz yeterlidir.

Mercedes Vito Araçlardan oluşan filomuz profesyonel olarak seyahat öncesi ve sonrasında dezenfekte edilmektedir.

Tüm havayollarının tahliye uçuşlarının biletlenmesi ve alternatif uçuşlar belirlenmesi konusunda uzman arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaya hazırdırlar.

Bize her zaman ulaştığınız telefon numaraları ve email adreslerinden ulaşmanız mümkündür, ‪7/24 kesintisiz hizmetimiz devam etmektedir.

Alabanda Turizm olarak bu süreçte de tüm sorularınıza yanıt vermekten mutluluk duyacağımızı hatırlatır sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla