En uygun fiyatlar ile yüzlerce otel seçeneği!

LCC üyeliği sayesinde “Dünyanın Yerel acentesi” olma özelliğine sahip ve Türkiye’nin en büyük tur operatörlerinden Touristica’nın ve birçok uluslararası tedarikçinin yetkili acentesi olan Alabanda, binlerce otel seçeneği ile tatilinizde de yanınızda!

Sistemimizde bulunan geniş otel ağımız sayesinde ne tarz tatil isterseniz isteyin, mutlaka size uygun bir otelimiz vardır. LCC (Lufthansa City Center) üyeliğimiz ve anlaşmalı olduğumuz uluslararası tedarikçiler sayesinde dünyanın her yerinde kolay, hızlı ve güvenilir konaklama deneyimini yaşayabilirsiniz. Ankara’daki LCC’ye üye tek acente olma özelliğimiz ile yolcularımıza dünyanın her yerinde evinde olmanın keyfini sunuyoruz.

Fark Yaratan Hizmetlerimiz

  • Tüm taleplere hızlı yanıt
  • Kuruma özel telefon hattı
  • Kuruma özel seyahat danışmanı
  • İptal süresi öncesi uyarı sistemi
  • Yurt içi ve yurt dışındaki otellerde en avantajlı fiyatlar
  • Otellerle özel anlaşmalar sayesinde uygun fiyatlar
  • Konaklama sırasında ekstraların ödenmesi imkanı
  • Tüm Türkiye’ye yayılan 1-5 yıldız arası geniş otel ağı
  • Yurt dışında 650.000’den fazla otele anında rezervasyon
  • Konusunda uzman ekibimizle lokasyona dayalı otel araştırması

Alabanda, sektörel deneyimi, kurmuş olduğu üstün nitelikteki profesyonel ve duygusal bağları ile 36 yıldır yurt içi konaklama alanında fark yaratmaktadır. İyi ilişkilerimiz ve bilinirliğimiz sayesinde misafirlerimize yurt içinde en uygun fiyatlara konaklama hizmeti sunuyoruz.

Tatil otelleri, şehir otelleri, business oteller veya butik oteller için en uygun fiyatlarla en geniş alternatifleri misafirlerimizin tercihine sunmak için mesai saati sınırlaması olmaksızın, tüm kurumsal firmalarımıza uzman kadromuzla 7/24/365 kesintisiz olarak hizmet veriyoruz.

Uzun yıllardır iş birliği içinde olduğumuz neredeyse Türkiye’nin tüm otelleri ile kurduğumuz güçlü bağlar sayesinde, misafirlerimizin ayrıcalıklı imkanlarımızdan en üst seviyede fayda almaları için daima departmanımızı geliştirmeye ve genişletmeye devam ediyoruz.

Kurumsal otel departmanımız, misafirlerimizin taleplerine en uygun oteli seçerek, hem iş hem tatil seyahatlerini kusursuz bir şekilde planlıyor. Otellerde uygunluk olması halinde Alabanda misafirlerine özel olarak erken check-in veya geç check-out gibi özel talepler için esneklik imkanları sağlanabiliyor.

Misafirlerimizin tercihlerine bağlı olarak, kendileri otele ödeme yapmadan tüm konaklamaları Alabanda Turizm ödemeli olarak full credit rezervasyonlar ile yapılabiliyor. Aynı zamanda kurumsal seyahat eden firmalarımızın tatil otellerinde de yardımcı oluyoruz. Çalıştığımız tedarikçi firmalarımızın hepsinden ayrı ayrı fiyatlar alıp, karşılaştırmalar yapıp en uygun, en ekonomik fiyatı misafirlerimize sunuyoruz.

Sayısız ayrıcalıklı hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirmek için seyahat danışmanlarımız bir telefon uzağınızda!

Her zaman kolaylıkla ve hızlı ulaşılabiliyor olmak, olabildiğince ivedi rezervasyonlar yaparak hızlı şekilde geri dönüş sağlamak, güler yüzlü hizmet anlayışımızı en üst seviyede tutmak ve en önemlisi işimizi severek yapıyor olmak kurumumuzdan hizmet alan tüm misafirlerimize ve işimize de yansımaktadır. Siz de bu deneyime ortak olmak isterseniz, bize çağrı merkezimiz üzerinden 365 gün, günün her saati kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uzman kadromuz ile seyahat edeceğiniz ülke veya şehirdeki isteklerinize uygun en iyi oteli, sizin için kısa bir zamanda buluyoruz. Bütçenizi korurken zamandan da tasarruf etmenizi sağlıyor, konaklama deneyiminizi konfor ve kalite ile birleştiriyoruz. Taleplerinize göre size özel tatil deneyimi yaşatmak için yıllardan bu yana süre gelen, Türkiye’nin en tanınmış otelleri ile iyi ilişkilerimiz sayesinde en uygun fiyatlara Alabanda ile ulaşabilirsiniz.

İndirimli fiyat teklifleri ve erken rezervasyon imkanlarımızdan faydalanmak için çağrı merkezimizi arayarak, seyahat danışmanlarımızdan 7/24/365 kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

Alabanda ile güvenli seyahatler!

Rezervasyon Talep Formu