Sponsorluk Yönetimi

Toplantı ve etkinlik departmanımız ile kurumlara, müşterileri ile farklı bir zeminde ilişki kurma, bilgi paylaşma ve uzun soluklu iş birliği kurma fırsatları sunuyoruz.

Kurumsal etkinlik hizmetlerimiz içerisinde yer alan her bir departmanı çok önemsiyor, müşterilerimize bu alanda en iyi hizmeti sunmak için sürekli bir adım ileride olmayı amaçlıyoruz.

Yeniliklerden haberdar olmanız, hedef kitleniz ile doğru ortamda güçlü iş birlikleri kurabilmeniz için 36 yıldır çalışıyoruz.

Davetler, gala yemekleri, lansman, açılış törenleri gibi etkinlikler için davetiye, dekor ürünleri, basın bültenleri, promosyon ürünleri sunuyor ve titizlikle yönetiyoruz.

Tüm bu hizmetlerimizde önemli olan ortak nokta; mesajın şirketinizin iş hedeflerine uygun bir bütünlükte müşterilerinize sunulması, etki alanınızın genişletilmesi ve kazan-kazan yönteminden en üste seviyede çifte fayda sağlanmasıdır.

Alabanda, hizmet verdiği kurum ve kuruluşların etkinlik ve sponsorluk yatırımlarından kazançlı çıkmaları ve marka değerlerini artırmaları için ölçülebilir sonuçlar almaya yönelik etkinlikler planlamaya ve uygulamaya özen gösterir.

Sponsorluk yönetimi departmanımız sektörde uzun yıllar çalışmış ve bu süreçte kendini sürekli geliştirmiş profesyonel bir ekipten oluşmaktadır.

Size sunabileceğimiz destek hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçin.

Fark Yaratan Hizmetlerimiz

  • Kuruma özel etkinlik danışmanı
  • 7/24/365 hizmet veren çağrı merkezi hattı
  • Yazılı ve basılı malzemelerin alternatifleri ile hazırlanması
  • Kurumun ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış sponsorluk dosyaları
  • Sergi alanlarında sponsor iletişiminin etkinlik boyunca devam etmesi
  • Sponsorluk kalemlerinin uygun fiyatlandırılması ve sponsorluk satışlarının raporlanması
  • Algıyı değiştirmek, yeni gerçeklikler yaratmak ve mevcut bağı güçlendirmek için tecrübelerimizin kuruma ilk elden aktarılması
  • Sponsorluk kalemlerinin belirlenmesi, dosyalarının oluşturulması, sponsorlara dosyaların gönderilmesi, ilgili görüşmelerin yapılması ve takibi
  • Sponsorlara etkinlik boyunca tüm lojistik alt yapı hizmetlerinin verilmesi, dekor, teknik ve basılı malzemeler olmak üzere her türlü talebe anında çözüm üretilmesi
Sponosrluk Yönetimi Departmanı