Alabanda ile fuar katılımlarınızda profesyonel farklılığın tüm ayrıcalığını ve avantajını yaşarsınız!

1992 yılından bu yana, her iki senede bir düzenlenmekte olan KOMATEK Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarları, ülkemizde düzenlenmekte olan en geniş alana yayılmış bulunan ihtisas fuarı olma özelliğini taşımaktadır. Fuar ile ilgili daha detaylı bilgiye www.komatekfuar.com adresinden ulaşabilirsiniz.

YENİ TEKNOLOJİLERLE GEREKSİNİMLERİNİZİ FUARDAN KARŞILAYIN

29 Mayıs – 1 Haziran 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan fuar sizlere yeni teknolojilerden de faydalanarak gereksinimlerinizi ilk elden karşılayabilme imkanını sunmaktadır.

FUARIN RESMİ SEYAHAT ACENTESİ

Fuarın resmi seyahat acentesi Alabanda Turizm’dir.

Alabanda; 1985’te Ankara’da kurulmuş, toplantı ve etkinlik yönetimi, uçak biletleri, tur, otel, taşıma ve vize departmanlarında çalışan 84 kişilik uzman kadrosu ile turizm ve organizasyon sektörlerindeki önemli işlevini, 38 yıldır aynı kalite anlayışı ile sürdüren Türkiye’nin en deneyimli seyahat acentelerinden biridir.

KOMATEK2024 katılımcısı olarak, stant kurulumunu yapacak personeliniz, stant görevlileriniz, üst düzey yetkililer ve davetli misafirleriniz için konaklama, ulaşım ve transfer rezervasyonlarınızı güvenle gerçekleştirmek için Alabanda ile iletişime geçebilirsiniz.

Lütfen konaklama, uçak bileti ve transfer talepleriniz için aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza gönderiniz. Bilgi formu için tıklayınız.

Özel durum ve tercihlerinizi formun içerisinde yer alan “Notlar” kutucuğuna yazarak iletebilirsiniz.

KOMATEK2024 TALEP FORMU

ℹ Mrs. İrem Kılınç
✉ irem@alabanda.com.tr