ankara özel havaalanı transfer ve günlük araç tahsis

Alabanda Turizm olarak siz değerli müşterilerimizin rahat bir şekilde havaalanı transfer hizmetlerini gerçekleştirebilmesi için en son model araçlarımız ve deneyimli kadromuzla sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Ankara Esenboğa havalimanı şehir merkezine 30 km uzaklıkta olup, yaklaşık ulaşım süresi trafik yoğunluğuna bağlı olarak 30 dakika ile 1 saat arasında olabilmektedir. Ankara Şehir içi trafiğinin yoğun olduğu zamanlarda şoförlerimiz çevre yolunu veya alternatif güzergahları kullanarak istenilen bölgeye havaalanı transfer hizmetlerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirirler.

“Alabanda Turizm  şehirlerarası karayolu ulaşım hizmeti” ile şehirlerarası yolculuklarınızın daha konforlu ve güvenli olması sağlanmaktadır. Kişi sayınıza uygun tercih edeceğiniz araçlarımızdan birisi ile, profesyonel şoförlerimiz, hem yolculuğunuz hem de gideceğiniz bölgedeki konaklama süreniz boyunca, size eşlik eder.

ankara özel havaalanı transfer
Şoförlü olarak kiralamak istediğiniz araçlarımız için saatlik ya da günlük kiralama talebinde bulunabilirsiniz.

Şoförlü olarak kiralamak istediğiniz araçlarımız için saatlik ya da günlük kiralama talebinde bulunabilir, sürekli kullanım için aylık veya yıllık araç kiralama hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Şoförlü araç kiralamanız durumunda, sizin sadece işinize konsantre olmanızı sağlar ve yoğun trafik ve park sorunlarını size yaşatmadan konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşımınızı sağlarız.

Her türlü seyahat taleplerinizde (uçak bileti, otel konaklama, gemi turları) deneyimli kadromuzun, günün her saatinde, hizmetinizde olduğunu belirtiriz.